orjinBLOGA.jpg
orjinBLOGB.jpg
previous arrow
next arrow

 

BEYLİKDÜZÜ REFORMER

BEYLİKDÜZÜ REFORMER

Beylikdüzü Reformer pilates, özel tasarlanan bir aletle uygulanan, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketleridir. Reformer pilates aleti, yer çekimi kuvvetinin etkisini azaltarak bu tür hareketleri çok daha rahat uygulamanızı sağlar.

REFORMER NEDİR?

Reformer pilates, özel tasarlanan bir aletle uygulanan, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketleridir. Reformer pilates aleti, yer çekimi kuvvetinin etkisini azaltarak bu tür hareketleri çok daha rahat uygulamanızı sağlar.

REFORMER FAYDALARI NELERDİR?

*Omurgayı hizalar ve postürü düzeltir

*Esnekliği artırır

*Sırt ve bel ağrılarını azaltır

*Nefesi düzenler

*Kasları şekillendirir

 Her ne kadar ilk yıllarda tamamen rehabilitasyon amaçlı uygulansa da, reformer pilates bugün formda bir vücuda sahip olmanın en popüler yollarından. Hal böyle olunca, talebe ve farklı ihtiyaçlara göre şekillenen reformer pilates aletleri de, spor severlere hoş bir antrenman çeşitliliği sunuyor.Beylikdüzü ve Büyükçekmece'nin en çok tercih edilen Fitness markası Orjin Fitness'ta Reformer sayesinde çok hızlı ve kısa sürede sıkılaşabilir harika bir fiziğe ve duruşa sahip olabilirsiniz.

Beylikdüzü spor salonu, büyükçekmece spor salonu, beykent spor salonu

Search